Hakkımızda


Rehberle.com’a hoşgeldiniz…

Gezi kelimesine yepyeni anlamlar yüklediğimiz bu keyifli yolculukta sizler de bizlere katılın…

Farkımız ne?

Özgün Rotalar: Alışılagelmiş gezi programlarının çok ötesinde, özenle hazırlanmış ve en önemlisi biz profesyonel rehberlerin bilgi ve deneyimlerinin yansıdığı programlarla gezilerden aldığınız keyfi en üst seviyeye taşıyoruz.

Deneyimli Rehberler: Biz gücümüzü sadece Kemal’in ve Enriko’nun engin bilgisinden, Elçin’in ve Oktay’ın uzmanlıklarından değil Kadriye’nin, Cankat’ın ve Mert’in enerjisinden de alıyoruz.

Küçük Gruplar: Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında planladığımız gezilerin büyük kısmını 15 kişilik gruplarla düzenliyoruz. Biz gezimiz boyunca dostane sohbetlere bayılıyoruz.

Keyifli Anlar: Sizlerle çıktığımız her yeni yolculukta rota seçiminden, rehberimize, konaklayacağımız otelden seçkin restoranlara kadar tüm tercihlerimizi sizlere daha keyifli anlar yaşatmak için yapıyoruz.

Konfor ve Güvenlik: 2023/2024 model araçlar ve deneyimli turizm kaptanlarıyla sizlere en üst düzeyde güvenlik ve konfor sağlıyoruz.

Yapılmayanı yapmak, yapılamayana cesaret etmek Rehberle’nin en önemli misyonlarından biri. Sektördeki otuz senelik bilgi birikimi ve deneyimimizle çizgileri aşmayı ve meydan okumayı çok seviyoruz.

Ama herşeyden önemlisi en büyükmotivasyon kaynağımız sizlersiniz. Biz sizleri ve sizlerle keşfetmeyi çok seviyoruz.

İyi ki varsınız!

Gökalp SABAN